vše o jídle

Japonská kuchyně se stala fenoménem posledních let a proto Sushitime, největší donáška sushi v Bratislavě, rozšířil své aktivity i do Česka …

 

… a umožnil i českým sousedům, aby si užili kvalitní a chutné sushi. Bratislava nemá oproti Česku tak velkou konkurenci, a proto Sushitime vsadilo hlavně na kvalitní personál. Už to bude rok, co expandovala na českýtrh.

 

Díky své jedinečnosti a důrazu na kvalitu a chuť se stal koncept Sushitime velmi oblíbený, například i proto, že nabízí donášku sushi a jídla. Bratislava je místem, kde Sushitime odstartovala své aktivity. Rozvoz sushi a jídla je v centru a blízkém okolí zdarma , ostaní městské části jsou zpoplatněny podle vzdálenosti. Sushi je velmi oblíbené hlavně u střední vrstvy. Manažeři mají rádi kvalitu, kterou jim může ne každá restaurace poskytnout. Právě lidé ve věku 25 až 35 se do Sushitime vracejí jako stálí hosté. Koncept rozvozu za nízké ceny , je znám a využíván právě u lidí, kteří nemají tolik času, co by chtěli.

 

 

Foto: Sushitime

Objednávky domů jsou pro většinu lidí lukrativní právě tím, že ušetří čas a peníze. Pro většinu lidí je důležité, aby dostali za odpovídající cenu kvalitní jídlo. Ne v každé restauraci si koupíte jídlo, které bude i chutné. V Sushitime se klade velký důraz na kvalitu a čerstvost surovin, proto mohou garantovat vysokou úroveň prodávaných jídel.

 

Na webových stránkách Sushitime najdete všechny potřebné informace pro vaše objednání, dokonce tam aktualizují i čas pro dodání nově objednaného jídla. Mezi najobjednávanejšie jídlo patří sushi sety , protože za příjemnou cenu můžete vyzkoušet různé druhy sushi. Mezi další oblíbené druhy sushi lososové Nigiri, tempurované futomaki či exotické pokrmy z woku


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *