vše o jídle

Pokud vás grilovačka láká, ale místo zahrady máte k dispozici pouze terasu nebo balkon, je tu pro vás pestrá nabídka elektrických grilů a receptů.

 

 

Novinka

Jednou z těch největších novinek je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny model One-Touch ® 57 cm , na kterém si díky vyměnitelným komponentům můžete připravit křupavou pizzu na kamenné desce nebo asijskou zeleninu či krevety na WOK grilovací pánvi.

Ve velikosti ideální pro domácí grilování jsou nyní navíc obohacené o zářivé barvy, včetně neodolatelné růžové! Vlajkovou lodí Weber ® jsou však kotlové grily, které již znáte v elegantní černé barvě. Jako novinku si však můžete pořídit krásný gril i ve svěžích barvách – jako je modrá, jarní zelená, či béžová a rozzářit tak vaše grilování s rodinou a přáteli.

 

 

 

Grilovací nádobí

Jednotkou mezi novinkami roku 2012 je systém Weber ® Style cookware (CWS ), který doplňuje produktové portfolio o kvalitní grilovací nádobí. Je použitelný na všech grilech Weber ®. Drůbež, ryby a zeleninu perfektně připravíte na speciálním stojanu na žebírka a játra, v držáku na ryby a zeleninu nebo na keramické grilovací desce, které vám umožní ještě větší kreativitu při grilování se značkou Weber ®.

 

Správné palivo hraje při přípravě grilovaných pokrmů také důležitou roli. Nabídka sortimentu uhlí Weber ® se proto rozšířila o Weber ® Premium Express grilovací uhlí, které urychlí vaše potěšení z grilování, protože na prožhavení potřebuje pouhých 15 minut . Sestává z perfektní směsi různých druhů dřeva, díky čemuž udrží teplo až 60 minut .


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *